Súhlasím

Táto webová stránka používa cookies. Pokračovaním v prehliadaní si tejto webovej stránky súhlasíte s používaním cookies. Viac informácií TU.

Pre fungovanie karty je dôležitá okamžitá Registrácia služby Skylink a úhrada Servisného poplatku.

Na trhu sú dekódovacie karty v predaji pod obchodným názvom Karta Standard HD M7 za odporúčanú maloobchodnú cenu 19,90 EUR vrátane DPH. Karty je možné kúpiť u vybraných predajcov satelitnej techniky alebo elektro.

Po zakúpení dekódovacej karty je nevyhnutná Registrácia služieb Skylink (Registračný poplatok je 39,90 € jednorazovo vrátane DPH) a úhrada Servisného poplatku (39,70 €/rok vrátane DPH), čím dôjde k uzatvoreniu zmluvy, ktorej obsah je bližšie špecifikovaný vo Všeobecných obchodných podmienkach Skylink. Podrobné pokyny o Registrácii služby Skylink sú uvedené v balení karty. Podrobné informácie o Servisnom poplatku nájdete tu.

Kódované programy sú rozdelené do programových balíčkov.

Upozornenie!

 - Skylink nezaručuje bezchybnú funkčnosť karty v prijímačoch a dekódovacích moduloch bez označenia Skylink READY. Zoznam prijímačov s označením Skylink READY nájdete tu.

Napíšte Váš názor

Karta Skylink Štandard HD M7 Irdeto block

Karta Skylink Štandard HD M7 Irdeto block

Karta Standard HD M7 je v prevedení Irdeto a je určená výhradne do prijímačov/CAM modulov s dekodérom Irdeto a certifikáciou Skylink READY. Ku karte je treba doplatiť registračný poplatok + Servisný poplatok na aktivačných predajnách Skylink.

Napíšte Váš názor

súvisiace položky

Zaregistrujte sa a ušetríte!

Prijímať e-maily od Noby - EL, špeciálne ponuky a mimoriadne ponuky produktov