Súhlasím

Táto webová stránka používa cookies. Pokračovaním v prehliadaní si tejto webovej stránky súhlasíte s používaním cookies. Viac informácií TU.

Výrobca Neotion

Info
  1. Modul CAM 701 Viaccess Neotion so zabudovanou kartou Skylink je zariadenie, ktoré dekóduje satelitný signál a používa sa hlavne v prípade, keď zákazník Skylinku vlastní televízny prijímač so zabudovaným satelitným tunerom (DVB-S alebo DVB-S2) a teda nepotrebuje navyše satelitný prijímač.
  2. Jedná sa o licencované dekódovacie moduly pre príjem satelitnej televízie Skylink v HD kvalite.
  3. CAM701 už obsahuje zabudovanú dekódovaciu kartu.
  4. Integrovaná karta dekóduje v systéme ViaccesOrca a nie v systéme Irdeto.
  5. Modul je použiteľný výhradne len pre príjem satelitnej televízie Skylink.
  6. Jednoduchá inštalácia – nedá sa pomýliť vloženie do televízora a pri párovaní s televízorom svieti červená led dióda, ktorá potom po dokončení procesu svieti nazeleno.

 

  1. Možnosť použitia modulu v televízore či prijímači s CI/CI+ slotom (Slot CI+ sa na televízore nachádza vo väčšine prípadov na bočnej strane a je označený ako Common Interface. V prípade HD satelitných prijímačov je slot CI+ umiestený väčšinou na prednej strane za odklopnou krytkou. Môže byť označený aj ako CI slot alebo tiež PCMCIA.)
  2. Pre úplnú funkčnosť je potrebné zaregistrovať modul v systéme Skylink alebo u nás na predajni, zaplatiť registračný poplatok vo výške 39,9€, a potom si vybrať z možností - zaplatenia servisného poplatku 55,6€ alebo jedného z balíčkov od 8,8€ mesačne.
  3. Distribúcia CA modulov s integrovanou dekódovací kartou ViaccessOrca neznamená, že by malo dôjsť k výmenám pôvodných modulov s kartami Irdeto - Kódovací systém Irdeto zostává funkčný aj naďalej a pre zákazníkov sa teda nič nemení.
Hodnotenie 
sfsgfdg
25.05.2016

dfsdgsdf

sdgsgfdg

Napíšte Váš názor !

Napíšte Váš názor

CA modul SKYLINK Viaccess (CAM 701) Skylink ready

CA modul SKYLINK Viaccess (CAM 701) Skylink ready

Modul CAM 701 Viaccess Neotion so zabudovanou kartou Skylink je zariadenie, ktoré dekóduje satelitný signál a používa sa hlavne v prípade, keď zákazník Skylinku vlastní televízny prijímač so zabudovaným satelitným tunerom (DVB-S alebo DVB-S2) a teda nepotrebuje navyše satelitný prijímač.

Napíšte Váš názor

súvisiace položky

Zaregistrujte sa a ušetríte!

Prijímať e-maily od Noby - EL, špeciálne ponuky a mimoriadne ponuky produktov