Súhlasím

Táto webová stránka používa cookies. Pokračovaním v prehliadaní si tejto webovej stránky súhlasíte s používaním cookies. Viac informácií TU.

Satelitný komplet s dekódovacím modulom CAM 701 už obsahuje potrebné vybavenie pre sprevádzkovanie satelitnej televízie Skylink. Tento komplet je vhodný pre televízory, ktoré majú satelitný tuner (DVB-S nebo DVB-S2) a slot, do ktorého dekódovací modul zasuniete.

Napíšte Váš názor

Satelitný komplet CA modul SKYLINK Viaccess 1TV

Satelitný komplet CA modul SKYLINK Viaccess 1TV

Kompletný set pre príjem satelitnej televízie Skylink. Samoinštalačný balíček obsahuje :

Napíšte Váš názor

súvisiace položky

Obsah balenia

 • 1 x
  1 Recenzia(e)

  Modul CAM 701 Viaccess Neotion so zabudovanou kartou Skylink je zariadenie, ktoré dekóduje satelitný signál a používa sa hlavne v prípade, keď zákazník Skylinku vlastní televízny prijímač so

 • 2 x
  2 Recenzia(e)

  Samostlačiteľný F-kon. pre dielektr. 5,1 Vlastnosti: Frekvenčné pásmo do 3 GHzJednoduchá a bezpečná montáž v priebehu niekoľkých sekúndKonektory z jedného kusu - žiadne voľné častiBez kompresie alebo

 • 20 x
  0 Recenzia(e)

  koaxiálny kábel s pomedenným oceľovým jadrom , pen. dielektrikum , hliníkové opletenie , metrážovaný , Cena je za 1m káblu !

 • 1 x
  0 Recenzia(e)

  Offsetová parabola, 80cm, Železo, zisk 38,8 dB

 • 1 x
  0 Recenzia(e)

  LNB konvertor monoblock Single určený pre príjem z dvoch satelitných družíc 4,3° Astra 19 a Astra 3A so zabudovaným DiSEqC prepínačom vhodný na pripojenie jedného satelitného prijímača.

Zaregistrujte sa a ušetríte!

Prijímať e-maily od Noby - EL, špeciálne ponuky a mimoriadne ponuky produktov