Súhlasím

Táto webová stránka používa cookies. Pokračovaním v prehliadaní si tejto webovej stránky súhlasíte s používaním cookies. Viac informácií TU.

Rýchlosť 5 Mbps* pre stahovanie dát, Rýchlosť 2 Mbps pre posielanie dát,Surfujte plnou rýchlosťou do 10 GB. Potom sa maximálna rýchlosť zníži na 1 Mbps pre sťahovanie a 1 Mbps pre posielanie dát.

Predstavujeme Vám satelitnú sadu Tooway, najmodernejšie riešenie pre satelitný internet, ktoré ponúka :

  • Rýchlosť do 22 Mbps pre príjem dát a do 6 Mbps pre posielanie dát
  • Malé rozmery parabolickej antény
  • Nový typ modemu

Možnosti nákupu satelitnej sady :

  • Pre cenovú ponuku kontaktujte nášho distribútora

Satelitnú sadu si môžete nainštalovať sami podľa priloženého návodu, alebo Vám ju nainštaluje autorizovaný inštalatér po dohode s naším distribútorom.

*Reálna maximálna rýchlosť internetu závisí na balíku produktov , ktorý si z našej ponuky zvolíte.

** Bezplatný prenájom sady navždy ( pôvodná cena 5 EUR ) / platí len v prípade zmluvnej viazanosti 24 mesiacov
Cenn%C3%ADk%20Gen.%202016.jpg

Rýchlosť v špičke
Maximálna rýchlosť vyjadrená v Mbps. Táto rýchlosť sa môže v čase meniť a môže byť nižšia hlavne v prípade vysokej celkovej prevádzky.

Prioritné dáta
Prioritné dáta: do 10 GB. Objem dát , ktoré sú k dispozícii užívateľovi každý mesiac pri zachovaní maximálnej rýchlosti v špičke (vyjadrené v gigabajtoch, posielanie plus prijímanie dát).Viac informácií

tooway sada
Na využívanie tejto služby potrebujete satelitnú súpravu podporujúcu satelit Eutelsat KA-SAT 9° East. Satelitnú súpravu si môžete zakúpiť alebo prenajať pri zakúpení služby. V prípade prenájmu súprava zostáva výlučným vlastníctvom spoločnosti Eutelsat.

Platba
Pozrite si podmienky, ktoré uplatňujú naši autorizovaní distribútori.

VOIP telefónia
Naši autorizovaní distribútori môžu ponúkať telefónne služby pomocou VoIP (Voice over Internet Protocol) prostredníctvom pripojenia tooway. Informácie o cenách nájdete v špeciálnych podmienkach každého distribútora.

Ceny
Uvádzacia cena sa sa uvádza vrátane DPH, ak nie je uvedené inak. V sieti našich autorizovaných distribútorov si môžete vybrať službu tooway, ktorá najviac vyhovuje vašim potrebám. Ceny uvedené na tejto webovej lokalite sú stanovené na základe informácií o trhových cenách stanovených jednotlivými distribútormi. Presné ceny vám poskytne obchodné oddelenie tejto webovej lokality tooway (ak existuje) alebo sa obráťte na miestneho distribútora (zoznam distribútorov je dostupný na stránke „Naši distribútori“).

Znížená rýchlosť v špičke
Keď objem Prioritných dát (GB) priradených k vášmu mesačnému pušálu spotrebujete ( dáta celkom = upload plus download ), rýchlosť internetu bude znížená na rýchlosť download do 1 Mbps a upload do 1 Mbps, až do začiatku Vášho ďalšieho fakturačného obdobia. V každom prípade Znížená rýchlosť v špičke nie je garantovaná a je v danej chvíli najlepšia možná ( presné rýchlosti sa môžu v závislosti na čase meniť podľa provádzky siete, vašej geografickej lokality, užívatelia siete ktorý nadmerne používajú dáta môžu mať nižsiu rýchlosť.

Hranica objemu dát pre upload
V prípade spotreby viac ako 2 GB dát pre upload sa maximálna rýchlosť v špičke zníži na úroveň do 1 Mbps ( je to v danej chvíli najlepšia možná rýchlosť, nie je garantovaná).

Nočná zóna
Od 1 do 6 hodiny rána ( miestneho času ) všetky spotrebúvané dáta nie su merané pri najvyššej možnej rýchlosti.

Politika správy siete
Aby bolo možné každému distribútorovi ponúknuť „spravodlivý“ podiel z kapacity siete, uplatňujú sa pravidlá na správu prenosov, ktorých cieľom je predísť tomu, aby si akýkoľvek predplatiteľ nárokoval neúmerné požiadavky na zdroje siete. Niektoré z týchto pravidiel sa uplatňujú iba v prípade preťaženej siete a iné zasa vo všeobecnejšom meradle. V danom období sa budú pravidlá správy preťaženej siete aplikovať v prvom rade na predplatiteľov, ktorí už využili viac ako 50 % svojho predplateného objemu (napríklad 5 GB), aby sa pri správe prenosov minimalizoval negatívny dopad na používateľa.

Zobraziť všetky podmienky tu

Napíšte Váš názor

TOOWAY Open 5

TOOWAY Open 5

Rýchlosť 5 Mbps* pre stahovanie dát, Rýchlosť 2 Mbps pre posielanie dát,Surfujte plnou rýchlosťou do 10 GB.

Uvedená cena je mesačný poplatok pri viazanosti 24 mesiacov! Viac dole v cenníku!

Objednávka produktu nie je záväzná ! Po vytvorení objednávky Vás budeme kontaktovať telefonicky a dohodneme ďalší postup.

Napíšte Váš názor

súvisiace položky

Zaregistrujte sa a ušetríte!

Prijímať e-maily od Noby - EL, špeciálne ponuky a mimoriadne ponuky produktov