Súhlasím

Táto webová stránka používa cookies. Pokračovaním v prehliadaní si tejto webovej stránky súhlasíte s používaním cookies. Viac informácií TU.

Stereo  vysielač KSFVx je určený na moduláciu audio signálu do FM  pásma 87,5 až 108 MHz.

                Mechanicky je riešený v mechanike MKF súpravy STEA-D. V prípade požiadavky môže byť riešený aj v mechanike TESA-S resp. STELA .Je osadený IO BA1401 firmy ROHM, ktorý frekvenčne moduluje audio ľavý a pravý kanál s frekvenčným zdvihom ± 50 KHz na nosnú FM II, podľa požiadavky na voľnú frekvenciu v danej lokalite použitia. Tento výstupný kanál v pásme FM II je fázovo stabilizovaný pomocou PLL frekvenčného fázového závesu FM TSA6057, ktorý je riadený procerom PIC. Voľbu výstupného kanála realizujeme pomocou prepínača DIP s frekvenčným krokom 100 KHz.

                Audio signál sa pripojuje k modulátoru pomocou CINCH konektorrov. Identifikačné impulzy „ STEREO“ sú vyrábané pomocou kryštálu 38 KHz. Výstup z modulátora je realizovaný F-konektorom alebo IEC konektorom (podľa požiadavky zákaznika). Výstupná úroveň signálu je približne 110 dBµV, a možno ju regulovať v rozsahu mínus 20dB. Zariadenie je napájané zdrojom jednosmerného napätia +16V / 160mA. Správne pripojenie / polarita / nám signalizuje dioda LED. Modulátor je chránený proti prepólovaniu vstupného napätia.

Zariadenie sa montuje na stenu montážnych skríň určených na TV a R rozvody, poprípade do objektov  a skríň chránených proti dažďu a vode. Napájací zdroj je súčasťou dodávky.

Modulátor môžeme využiť na prevádzkovanie regionálneho rozhlasu v rámci TKR v kvalite STEREO alebo ako súčasť mestkého rozhlasu riadeného kódom DTMF – MONO / v spojení so stereo prijímačmi KSFM /

 

Parameter

frekvenčné pásmo            

VKVII  87,5 - 108 MHz

vstupná impedancia          

600W

vstupná úroveň                 

110 dBµV 

ladiaci krok                      

100 kHz  (viď tabuľka)

výstupná impedancia         

75 Ohm

výstupný výkon                 

 

napájacie napätie               

+16 až +24V

odber   

cca 160 mA

Napíšte Váš názor

Stereo vysielač KSFV - Mestký rozhlas po koaxiálnom káble

Stereo vysielač KSFV - Mestký rozhlas po koaxiálnom káble

Stereo  vysielač KSFVx je určený na moduláciu audio signálu do FM  pásma 87,5 až 108 MHz.

Napíšte Váš názor

súvisiace položky

Zaregistrujte sa a ušetríte!

Prijímať e-maily od Noby - EL, špeciálne ponuky a mimoriadne ponuky produktov