Súhlasím

Táto webová stránka používa cookies. Pokračovaním v prehliadaní si tejto webovej stránky súhlasíte s používaním cookies. Viac informácií TU.

  • Časovo obmedzená akcia!!! Využite iba teraz jedinečnú vianočnú akciu a získajte balenie ročného predplatného Antik TV a k tomu set-top box Antik Nano 3.

V cene setu je:

- BOX Antik Nano 3S OLED

- 6 mesiacov predplatné Veľkého balíka v celej EU.

Programy :

Antik Nano 3S OLED :

Najnovšia verzia obľúbeného Hybridného satelitného Antik NANO 3S teraz už aj so vstavaným OLED displejom zobrazujúcim čas, názov stanice či názov vysielanej relácie a iné. S neskutočnou kvalitou obrazu v rozlíšení až UHD/4K a podporou HDR (High Dynamic Range) STB Umožňuje sledovať ako satelitnú, tak aj digitálnu/IPTV televíziu s bohatou ponukou TV kanálov. Okrem sledovania televízie ponúka aj smart funkcie ako TV archív, nahrávanie, EPG, YouTube, USB Media player, a ďalšie. Jedinečná funkcia STB je "TV Plugin", ktorý umožňuje pridávať do zoznamu programov vlastné zdroje videa a TV kanálov ako kamery či internetové streamy. Unikátna možnosť využiť Nano 3S ako bránu pre pripojenie senzorov inteligentnej domácnosti Antik SmartHome a ovládať domov cez TV prijímač, aplikáciu v smartfóne či PC. Podpora sledovania IP kamier Antik SmartCam vrátane upozornenia na pohyb priamo na obrazovke počas sledovania TV. Balenie obsahuje Antik Nano 3S so zabudovaným OLED displejom, napájací zdroj, diaľkový ovládač, batérie do diaľkového ovládača, HDMI kábel. Box môžete pripojiť na internet prostredníctvom sieťového kábla aj bezdrôtovo. Upozornenie. Poskytovateľ služby negarantuje stabilný príjem TV vysielania pri nedostatočnom príjme sat. signálu resp. internetového pripojenia.

Pre sledovanie programov prostredníctvom internetu v štandardnom rozlíšení (SD) je nevyhnutná rýchlosť internetu priemerne 2 Mbps, pre sledovanie programov vo vysokom rozlíšení (HD) je potrebná priemerná rýchlosť 5 Mbps.

Vašu rýchlosť internetu overte na niektorom merači rýchlosti, napríklad na http://www.dsl.sk/speedmeter.php !!!

Spustenie boxu Nano3s bez použitia paraboly iba s pripojením k internetu.

1. Zapnite box

2. Zmeňte nastavenia pre zdroj kanála : - > Menu -> Nastavenia ->  Set-Top-Box -> Rozhranie -> Predvolený zdroj kanála -> Zvoľte INTERNET

3. Pripojenie k Wifi sieti - > Menu -> Nastavenia ->  Sieť -> Wifi -> Zapnúť -> Zvoľte svoju sieť a zadajte heslo.

4. Po úspešnom pripojení k vašej sieti je potrebná obnova zdrojov. - > Menu -> Nastavenia ->  Set-Top-Box -> Systém -> Obnova zdrojov

Wifi Áno

Napíšte Váš názor

Antik Nano 3S OLED + Veľký bylík 6 mesiacov EÚ

Antik Nano 3S OLED + Veľký bylík 6 mesiacov EÚ

Časovo obmedzená akcia!!!

- BOX Antik Nano 3S OLED

- 6 mesiacov predplatné Veľkého balíka v celej EU.

Doručujeme aj do ZAHRANIČIA !

Napíšte Váš názor

súvisiace položky

Zaregistrujte sa a ušetríte!

Prijímať e-maily od Noby - EL, špeciálne ponuky a mimoriadne ponuky produktov