Súhlasím

Táto webová stránka používa cookies. Pokračovaním v prehliadaní si tejto webovej stránky súhlasíte s používaním cookies. Viac informácií TU.

Všetko podstatné z televízneho vysielania si môžete pozrieť neskôr, či ešte raz vďaka prvému satelitnému TV archívu, ktorý získate od Antiku ZADARMO k balíku podľa vášho výberu. Vyberte si podľa obľúbenosti či žánru akúkoľvek reláciu z archivovaných kanálov až 7 dní dozadu a sledujte kedy chcete a koľkokrát chcete.

Vďaka jedinečnej technológii ANTIKu začínajú relácie presne tam, kde majú bez potreby prácneho hľadania skutočného začiatku filmu. S možnosťou pretáčania sa môžete vrátiť k obľúbeným častiam filmu či seriálu koľkokrát budete chcieť. V príprave je aj funkcia nahrávania, ktorá vám umožní nahrať si reláciu, ktorú pre vás nearchivujeme. V cene balíka získate aj prístup k mobilnej appke Antik TV Go, v ktorej nájdete všetky kanály a opäť aj obľúbený TV archív až na 10 dní dozadu!

Firmware Flixbox - AntikSAT : stiahnuť tu.

-        Antik nie je oficiálnym predajcom AMIKO STB a teda nenesieme žiadnu zodpovednosť za ich produkty a ani SW.

-        Prípadne reklamácie smerovať priamo na výrobcu STB.

Postupujte logicky podľa názvov samotných kanálov, teda do boxu nahrajte najprv súbor nazvaný ako Ali1 resp. Sun1 a po nahratí jednotky aktualizujte znova box súborom označeným ako Ali2 resp. Sun2.

Napíšte Váš názor

Satelitný prijímač Flix Box H.265 HEVC pre Antiksat

Satelitný prijímač Flix Box H.265 HEVC pre Antiksat

Satelitný set-top-box pre Antiksat

Napíšte Váš názor

Zaregistrujte sa a ušetríte!

Prijímať e-maily od Noby - EL, špeciálne ponuky a mimoriadne ponuky produktov