Súhlasím Táto webová stránka používa cookies. Pokračovaním v prehliadaní si tejto webovej stránky súhlasíte s používaním cookies.

Akciová cena 92 € platí iba na refurbished - zrekonštruovaný produkt od Antiku !! (100% stav,24 mesačná záruka).

Darček 3 mesiace AntikTVGO ZADARMO !

ANTIK SmartTVBox 2 + DVB-T verzia obľúbeného ANTIKSmartTVBoxu s DVB-T pre príjem bezplatného DVB-T vysielania a TV vysielania viac ako 50 TV SK+CZ TV staníc ZADARMO cez internet a smart funkcií ako TV Archív obľúbených staníc na 20 dní, aktivovaný na 3 mesiace. Po uplynutí obdobia je možné archív znovu aktivovať dokúpením ľubovoľného plateného balíka. Samozrejmosťou je aj nahrávanie, YouTube, sieťový a USB mediálny prehrávač a množstvo internetových aplikácií. Zariadenie je určené pre zákazníkov mimo siete ANTIK Telecom s. r. o.

Parametre:
USB 2.0, HDMI, A/V, DVB-T tuner, TOSLINK optical, Ethernet 100mbps, vstup pre predlžovací kábel k druhému infračervenému snímaču diaľkového ovládavania, integrované Wi-Fi 802.11n, DLNA. Obsah balenia: SmartTVBox 2 + DVB-T, napájací zdroj, diaľkový ovládač, batérie 2x AAA, HDMI kábel, HDMI kábel.
Na otestovanie internetového pripojenia
pre využitie smartTVboxu, je možné využiť smarttv meter na www.smarttvbox.sk

TV ponuka balíkov :

mixbabilon.jpg

Wifi Áno

Napíšte Váš názor

ANTIK SmartTVBox 2 DVB-T Hybrid

ANTIK SmartTVBox 2 DVB-T Hybrid

ANTIK SmartTVBox 2 + DVB-T

je modernejšia a rýchlejšia verzia obľúbeného SmartTVBoxu pre príjem bezplatného DVB-T vysielania a TV vysielania viac ako 50 TV SK+CZ TV staníc ZADARMO cez internet. ANTIK SmartTVBox 2 + DVB-T

Internetová káblovka fungujúca aj mino siete Antik.

Akciová cena 92 € platí iba na refurbished - produkt od Antiku (100% stav, 24 mesačná záruka) !

Napíšte Váš názor

súvisiace položky

Zaregistrujte sa a ušetríte!

Prijímať e-maily od Noby - EL, špeciálne ponuky a mimoriadne ponuky produktov